Wszystko w tym Rolls-Royce pomalowali czarną farbą. “W chromie został tylko znaczek” (wideo)

Najbardziej luksusowe samochody na świecie zazwyczaj ociekają z zewnątrz chromem. Niektórym osobom może się to wydawać nudne, ale nie można powiedzieć, że nie wygląda to efektownie.

Właściciel widocznego na załączonym nagraniu wideo Rolls-Royce’a poszedł jednak w nieco innym kierunku. Tutaj na zewnątrz jedyny chrom jaki zobaczysz to znaczek na grillu.

Żadną limuzyną nie zrobisz takiego wrażenia. Za tego Rolls-Royce’a życzą sobie prawie 5 mln zł

Resztę pokrywa czarny lakier, co w połączeniu z 26-calowymi obręczami i ciemnymi szybami wygląda obłędnie. Brytyjski elegancki SUV zamienił się w mrocznego bandytę.

Na szczęście wnętrze nie jest już takie „ponure”. Większość elementów wykończono pomarańczową skórą, ale możemy również znaleźć ten materiał w ciemniejszym odcieniu.

Czarne samochody, z akcentami w tym samym kolorze wyglądają zazwyczaj bardzo elegancko. Nie zazdrościmy jednak osobom, które muszą dbać o stan czystości tego auta.

Utrzymanie czarnego lakieru nie należy bowiem do najłatwiejszych. Czyszczenie felg z tak duża liczbą ramion również nie będzie wymarzonym zajęciem pracownika studia detailingowego.

Oto pierwszy elektryczny Rolls-Royce. Spectre ma 585 KM i zapewnia 520 km zasięgu (wideo)

Nie mamy żadnych informacji na temat modyfikacji jednostki napędowej. Silnik V12 o pojemności 6.75 litra i mocy 571 koni mechanicznych (lub 600 w wersji Black Badge) powinien jednak być wystarczający. Czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h zajmuje około 5 sekund.