“Wszedł mu refren” i depnął swoim Mercedesem Klasy A. “3 sekundy go zweryfikowały” (wideo)

Głośno puszczona muzyka w samochodzie pozwala się zrelaksować kierowcy i pasażerom. Niestety, są też tacy, na których działa to zupełnie inaczej, w mniej pożądany sposób.

Osoby te nagle doznają przypływu energii, którą muszą spożytkować za kółkiem. Niestety, ale próbują wtedy jechać jeszcze szybciej i popisywać się swoimi „umiejętnościami”.

Puścił głośno muzykę na poprawę nastroju. Totalnie odpłynął za kółkiem Lexusa LX (wideo)

Zazwyczaj jednak okazuje się, że tych umiejętności nie ma za dużo. Podobnie jak na załączonym nagraniu wideo, które pochodzi z wnętrza białego Mercedesa Klasy A.

Jego kierowca chciał w efektownym stylu szybko przejechać przez zatłoczoną 4-pasmówkę. Naoglądał się w sieci filmów i też chciał być jak „kierowca rajdowy”. Bardzo szybko życie zweryfikowało jego umiejętność przewidywania sytuacji.

Już podczas jednego z pierwszych manewrów trafił na przeszkodę w postaci auta. Wydawało mu się, że pas jest pusty i może nim ominąć innych kierowców.

Myślał, że im głośniej puści muzykę, tym bardziej wzrosną jego umiejętności. Przesadził (wideo)

Niestety, trzeba było szybko znaleźć drogę ucieczki, która doprowadziła go do uderzenia w barierki. Uszkodzone lusterko to chyba najmniejszy problem. Reszta karoserii również zapewne oberwała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Çılgın Şoförler (@cilginsoforler)