To mogła być jego najdroższa lekcja nauki jazdy. “Gość już zamykał oczy z przerażenia” (wideo)

Z ust kierowcy, który widzi przed sobą samochód nauki jazdy często możemy usłyszeć słowa „o nie”. Często może to oznaczać obniżenie płynności ruchu.

Nie należy jednak się na to złościć. Każdy z nas kiedyś uczył się jeździć i nie każdemu od razu wychodziło to idealnie. Warto jednak zwracać szczególną uwagę na ruchy kursanta.

Rozkojarzony instruktor nauki jazdy “rozjechał” swego kursanta. “Mistrz przerósł ucznia” (wideo)

Mogą one być nieprzewidywalne i czasami nawet niebezpieczne. Przekonał się o tym właściciel Ferrari SF90 Stradale, którego zobaczysz na załączonym nagraniu wideo.

Wybrał się on na przejażdżkę po mieście wraz z kolegą z Lamborghini Aventadora SVJ. Włoskie supersamochody o mocy 1000 i 770 koni mechanicznych robią ogromne wrażenie na ulicy, szczególnie w Indiach.

Nagle, początkujący kierowca Forda Figo z literką „L” na szybie wykonał niespodziewany manewr skrętu. Wjechał prosto pod koła czerwonego Ferrari SF90.

Pokazał kursantowi za co można stracić prawko. Wyprzedził na przejściu i na trzeciego (wideo)

Na szczęście, właściciel włoskiego auta zachował czujność, odbił w prawo i ostrzegł młodego kierowcę klaksonem. Niewiele jednak brakowało, aby lekcja nauki jazdy zakończyła się w bardzo kosztowny sposób.