Takim Lamborghini nie zrobisz tam wrażenia. “Pod spożywczakiem stoją trzy sztuki” (wideo)

Parkingi pod supermarketami wyglądają zazwyczaj wszędzie dokładnie tak samo. Zdarza się jednak, że w niektórych miejscach na świecie bywa tam nieco „ciekawiej”.

Jedną z takich lokalizacji z pewnością jest Księstwo Monako. Poziom zamożności jego mieszkańców sprawia, że „po bułki” przyjeżdżają naprawdę ciekawymi autami.

Musieli “się pokazać” odwożąc dzieci do szkoły. “Biada temu, kto wybrał Lamborghini” (wideo)

Na załączonym nagraniu wideo zobaczysz parking pod jednym ze sklepów spożywczych. Samych Lamborghini Urusów możemy tam naliczyć w liczbie trzech sztuk.

Nie ma się co dziwić. W końcu jest to bardzo praktyczny SUV, który jednocześnie zapewnia świetne osiągi, cechuje się wyjątkową stylistyką i jest produktem ekskluzywnej marki.

Lamborghini Urus Performante
Lamborghini Urus Performante

Obecnie Lamborghini przeprowadza zmiany w ofercie, gdzie w miejscu standardowego Urusa pojawia się Urus S, czyli po liftingu. Do tego dorzucono jeszcze bardziej sportowe wydanie Performante.

Pod maską Urusa pracuje podwójnie turbodoładowany motor V8 o pojemności 4.0 litrów. Generuje on moc od 650 do 666 koni mechanicznych oraz 850 niutonometrów.

Oto Lamborghini Urus S (2022). Za włoskiego SUV-a “w podstawie” zapłacisz 950 000 zł netto

Najszybszy wariant, czyli Performante, potrafi rozpędzić się od 0 do 100 km/h w 3,3 sekundy. Jego prędkość maksymalna to natomiast aż 306 km/h.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez MonacoPetrol (@monacopetrol)