Stracił kontrolę nad Porsche 911 Carrera 4S 991. Trzeba było je wyciągać dźwigiem z rzeki (wideo)

Nie wszystkie osoby, które zasiadają za kierownicą samochodu sportowego, są gotowe na potencjał jaki oferują te auta. Brak doświadczenia może być czasami bardzo tragiczny w skutkach.

Utrata panowania nad takim samochodem może się skończyć poważnym wypadkiem i oczywiście znacznymi zniszczeniami pojazdu. Rezultat takiej jazdy możesz zobaczyć na załączonym nagraniu wideo.

Z dna rzeki wyciągnęli nowe Audi RS6 C8. Jego właściciel cudem uszedł z życiem (wideo)

Porsche 911 Carrera 4S 991.2
Porsche 911 Carrera 4S 991.2

Kierujący Porsche 911 generacji 991.2 stracił w pewnym momencie panowanie i wylądował w rzece, która przebiegała przy drodze. Auto całkowicie znalazło się pod wodą.

Aby je wyciągnąć na ląd trzeba było użyć specjalistycznego sprzętu. Strażacki dźwig powolutku unosił z dna niemieckie sportowe coupe w jaskrawoczerwonym kolorze.

Niestety nie mamy informacji na temat stanu zdrowia kierowcy. Mamy nadzieję, że udało mu się o własnych siłach wydostać z Porsche, zanim to całkowicie znalazło się pod wodą.

Porsche 911 Carrera 4S 991.2
Porsche 911 Carrera 4S 991.2

Mamy tu do czynienia z wariantem Carrera 4S. Oznacza to, że kierowca ma do dyspozycji napęd na wszystkie koła, na które trafia 420 koni mechanicznych oraz 500 niutonometrów momentu obrotowego.

Wjechał autem prosto do rzeki w Gdańsku. “Kapitan opuścił okręt jako ostatni” (wideo)

Są one generowane przez turbodoładowanego, 6-cylindrowego boksera o pojemności 3.0 litrów. Czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h wynosi 3,8 sekundy, a prędkość maksymalna to 303 km/h.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez HER ŞEY DAHİL (@hersey.dahil16)