Różowe Audi RS6 Avant od Prior Design. Tuner zapowiada nowość w swojej ofercie (wideo)

Firma Prior Design znana jest wielu miłośnikom tuningu. Możesz ją kojarzyć z projektów pakietów stylistycznych, przeznaczonych do bardzo nietypowych samochodów.

Nietypowych oczywiście pod takim względem, że mało kto myśli o tuningowaniu tego typu aut. Mamy tu na myśli chociażby zestawy dla Dacii Duster czy Hyundaia Tucson.

Zrób “dzika” z rodzinnego BMW X5. Dzięki Prior Design każdy się obejrzy za tym SUV-em (wideo)

Tym razem jednak Prior Design zdecydował się na stworzenie pakietu dla auta, które dość często poddawane jest modyfikacjom. Wybór padł na Audi RS6 Avant C8.

Całość wygląda dość agresywnie, ale jednocześnie nie ma w tym przesady. Być może jest to również zasługa nietypowego koloru lakieru, który zastosowano na renderingu w nagraniu.

Pod maską raczej nie nastąpiły żadne zmiany. Kierowca seryjnego Audi RS6 ma do dyspozycji 600 koni mechanicznych, które są produkowane przez podwójnie turbodoładowane V8 o pojemności 4.0 litrów. Czas sprintu od 0 do 100 km/h wynosi 3,6 sekundy.

Porsche Taycan poszerzony pakietem od Prior Design. Kilka “plastików” w cenie Dacii Duster

Na żywo będzie można go podziwiać podczas targów Essen Motor Show. Odbędą się one już niedługo, bo od 3 do 11 grudnia 2022 roku. Polecamy wybrać się tam w odwiedziny. Każdy miłośnik tuningu znajdzie tam coś dla siebie.