Próbując wyjechać z parkingu dwa razy uderzyła w Audi. Policjanci już ją “namierzają” (wideo)

Samochodów na ulicach przybywa bez przerwy. Poruszanie się po mieście stanowi więc coraz większy problem, podobnie jak znajdowanie miejsca parkingowego.

Wielką bezczelnością pochwaliła się bohaterka załączonego nagrania wideo. Pochodzi ono z kamery monitorującej jeden z parkingów w Kielcach.

Parkingowy nie miał dobrych wieści. Zniszczono zderzak w jego Ferrari wartym 2 mln zł (wideo)

Kierująca Volkswagenem Golfem czwartej generacji próbowała opuścić to miejsce. Niestety, nie za bardzo jej to wychodziło i podczas nieudolnego manewrowania dwukrotnie uderzyła w zaparkowane tam Audi A3.

Kobieta ani myślała, żeby wyjść z auta, ocenić straty i poczekać na właściciela auta. Nawet zostawienie za wycieraczką informacji z kontaktem nie wpadło jej do głowy.

Uznała najwidoczniej, że nic takiego się nie stało i po kilku minutach walki z kierownicą na ciasnym parkingu odjechała w siną dal. Na szczęście, sprawę zgłoszono już na policję i kierująca zostanie wkrótce ukarana.

Kiedy oglądali mecz, spłonęły ich auta. Ktoś zapomniał wyłączyć grilla na parkingu (wideo)

Za ucieczkę z miejsca kolizji grozi jej grzywna w wysokości do 5000 złotych. Mamy nadzieję, że szybko uda się ją zidentyfikować i wymierzyć sprawiedliwość.