Potrącił policjanta i staranował radiowóz. “U pasażera znaleziono sporo narkotyków” (wideo)

Dzięki wideorejestratorom umieszczonym w mundurach policjantów możemy oglądać dramatyczne fragmenty niektórych przeprowadzanych przez nich akcji. Tym razem funkcjonariusze lubuskiej policji opublikowali taki właśnie film.

Wszystko zaczęło się od w miarę „niewinnego” skrętu w prawo z pasa do jazdy prosto. Takiego wykroczenia, na oczach policjantów, dopuścił się kierowca Forda Fiesty.

Małolatowi z Forda Mustanga totalnie odbiło. “Driftując chciał potrącić policjanta” (wideo)

Gdy policjanci włączyli sygnały i dali mu znak do zatrzymania, ten przyspieszył i zaczął ucieczkę. W pewnym momencie stracił jednak panowanie nad autem i uderzył w znak.

Policjanci zablokowali jego auto i nalegali, aby wraz z pasażerem wysiedli z auta. Niestety, mężczyźni stawiali opór. W pewnym momencie kierowca wrzucił wsteczny bieg i ruszył. Potrącił przy tym obu policjantów oraz uderzył w radiowóz.

Auto udało się znaleźć kolejnemu patrolowi kawałek dalej. Uciekinierów nie było już na miejscu, ale niezbyt wiele czasu zajęło policjantom ustalenie ich tożsamości.

Uciekał przed policją, bo strzelił piwko na rybach. Odpowie za ucieczkę, bo jednak był trzeźwy

W mieszkaniu pasażera znaleziono między innymi 240 gramów marihuany i 82 gramy metamfetaminy. Obaj panowie trafili do aresztu na okres 3 miesięcy.

https://youtu.be/goz6wUDbunA