Porsche 911 Turbo 991.2 w klasycznym wydaniu od Carlex Design. “Polacy znowu pokazali klasę”

Samochody w seryjnym wydaniu po pewnym czasie mogą nieco znudzić swoich właścicieli. Na szczęście, na rynku nie brakuje firm tuningowych, które chętnie pomogą w tym „problemie”.

Jedną z nich, która potrafi kompleksowo zmienić wygląd auta, jest polski Carlex Design. Na załączonych zdjęciach zobaczysz ich najnowsze dzieło. Nasi rodacy znowu pokazali klasę.

Porsche 911 Turbo Carlex Racing
Porsche 911 Turbo Carlex Racing

Wsiadł do nowego Ferrari i uznał, że wnętrze mu się nie podoba. Polacy pokazali “jak się to robi”

Jest to Porsche 911 Turbo generacji 991.2. Po pierwszym spojrzeniu od razu rzuca się w oczy szczotkowany lakier w kolorze brytyjskiej wyścigowej zieleni.

Zewnętrzny wygląd dopełniają felgi, których rotory pomalowano tym samym kolorem, a ranty pozostawiono srebrne. Mamy tu do czynienia z bardzo klasycznym połączeniem.

Porsche 911 Turbo Carlex Racing
Porsche 911 Turbo Carlex Racing

Carlex Design znany jest głównie z modyfikacji wnętrz, więc i tego nie mogło tu zabraknąć. W środku pojawiła się patynowana jasnoczekoladowa skóra z efektowną perforacją i grubymi przeszyciami.

Całość prezentuje się bardzo efektownie i z pewnością ucieszy nowego właściciela. Nie mamy żadnych informacji na temat tego, czy coś zadziało się pod maską.

Porsche 911 Turbo Carlex Racing
Porsche 911 Turbo Carlex Racing

Po akcji Polaków BMW X6 M wygląda jak milion dolarów. Producent nie potrafi aż tak zadowolić

Najprawdopodobniej jednak mamy do czynienia nadal z seryjnym silnikiem o pojemności 3.8 litra. Generuje on 540 koni mechanicznych i pozwala na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 3 sekundy.