Ponad milion kryształów na Rolls-Royce. “Muszą być pewni, jak bardzo jestem bogaty” (wideo)

Dla niektórych osób, które praktycznie na każdym kroku uwielbiają się pokazywać, sam zakup drogiego auta nie wystarcza. Decydują się oni wtedy na dodatkową personalizację.

Jeden z bardziej spektakularnych sposobów zobaczysz na załączonym nagraniu wideo. Temu właścicielowi Rolls-Royce’a Wraith nie wystarczyło seryjne, luksusowe coupe.

Nie tylko Lamborghini mogą robić wrażenie. Za jego Renault Megane ogląda się każdy (wideo)

Postanowił okleić całą karoserię brytyjskiego auta ponad milionem kryształów. Teraz jego Rolls-Royce wygląda jak jeden wielki diament poruszający się po drogach.

Najprawdopodobniej jest to kolejny projekt właściciela sklepu jubilerskiego. Jakiś czas temu prezentowaliśmy zmodyfikowane w podobny sposób auta z Londynu.

Rolls Royce Wraith skrywa pod maską 6.6 litrowy silnik V12 zaczerpnięty od BMW. Generuje on moc 632 koni mechanicznych oraz moment obrotowy wynoszący 800 niutonometrów.

Facet okleił swoje auta milionami diamentów. “Ubezpieczyciel nie odbiera telefonów” (wideo)

Producent oferował również wariant Black Badge, gdzie moment obrotowy wzrósł do 870 niutonometrów. Standardowy Wraith rozpędza się od 0 do 100 km/h w 4,6 sekundy, a Black Badge w 4,5 sekundy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez HL Supercars (@hlsupercars)