Policjant zatrzymał jego BMW M5 do kontroli. “Wyczekał odpowiedni moment i rura” (wideo)

Niektórzy właściciele samochodów sportowych niestety dość często mają kontakt z policjantami. Nie potrafią oni się opanować na drogach publicznych i korzystają z potencjału jaki drzemie pod maską.

Autor załączonego nagrania wideo pokazał, że wcale nie boi się stróżów prawa i ma przepisy totalnie w nosie. Nie radzimy naśladowania jego zachowania w żadnym wypadku.

Myślał, że starym BMW ucieknie przed policją. 19-latek skasował “bawarkę” i radiowóz (wideo)

Gość został zatrzymany przez policjanta, najprawdopodobniej za przekroczenie dozwolonej prędkości. Za kierownicą BMW M5 F90 z 4.4 litrowym V8 o mocy 625 koni mechanicznych to żaden problem. Tam sprint od 0 do 100 km/h zajmuje tylko 3,3 sekundy.

Początkowo kierowca stworzył pozory bycia grzecznym i wyhamował na poboczu. Wyczekał, aż funkcjonariusz wyjdzie z radiowozu i zacznie iść w jego stronę.

W tym właśnie momencie gość wcisnął gaz do dechy i przyspieszył zawracając poślizgiem w przeciwnym kierunku. Musiał mieć pewność, że policjanci nie zdołają go dogonić.

Z zakazem jazdy uciekał przed policją. W czasie pościgu zdążył “odwiedzić” Niemcy (wideo)

Nie pomyślał jednak, że funkcjonariusze z łatwością mogą rozesłać dane auta do wszystkich radiowozów w okolicy. Mamy nadzieję, że „cwaniaczka z BMW” udało się schwytać.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez BMW POWER (@ye.bmw)