Pojechał na zakupy do Torunia Mercedesem Klasy S. Niemiecką limuzyną zawisł na schodach

Każda z galerii handlowych musi posiadać wielki parking, aby pomieścić auta odwiedzających ją klientów. Często są to obiekty wielopoziomowe, na których od czasu do czasu przydarza się niecodzienna sytuacja.

Świadkami właśnie takiego zdarzenia byli niedawno klienci jeden z toruńskich galerii. Spacerując po parkingu mogli bowiem zauważyć Mercedesa Klasy S, który „zaparkował” na schodach.

Polak pojechał Panamerą na zakupy. Parkowanie “niemiecką lochą” na podziemnym go przerosło

Luksusowa limuzyna na tablicach rejestracyjnych z powiatu bydgoskiego zawisła na pieszym przejściu między poziomami parkingu. Kierowca najprawdopodobniej się pomylił i skręcił nie tam gdzie trzeba.

Mercedes-Benz Klasy S
Mercedes-Benz Klasy S fot. facebook.com/TylkoTorun

W sieci nie zabrakło złośliwych komentarzy, szczególnie ze strony mieszkańców Torunia. Jak wiemy, Toruń i Bydgoszcz od wielu lat toczą między sobą „walkę”, niemal na każdym polu.

Jedni sugerowali na przykład, że przynajmniej nadarzyła się okazja, aby sprawdzić stan techniczny od podwozia. Inni podkreślali, że kierowca tak drogiej limuzyny nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

Wynajął we Włoszech Maserati. Aresztowano go po próbie zjazdu zabytkowymi schodami (wideo)

W sekcji komentarzy pojawiło się również kilka zdjęć ukazujących podobne sytuacje w wykonaniu innych kierowców. Chyba coś faktycznie musi być nie tak z tym przejściem.

Źródło: facebook.com / Tylko Toruń