Piesza się wściekła, bo musiała przejść 2 metry więcej. “Skopała zderzak w samochodzie” (wideo)

Między uczestnikami ruchu drogowego stosunkowo często dochodzi do różnego rodzaju spięć. Nigdy nie powinniśmy reagować agresją, choć w pewnych przypadkach trudno się powstrzymać.

Tutaj natomiast mamy do czynienia ze zwykłą złośliwością, żeby nie powiedzieć „chamstwem”. Samochód autora nagrania został uszkodzony przez kobietę przechodzącą przez pasy.

Nieporozumienie przed przejściem dla pieszych. Policjanci musieli włączyć się do akcji (wideo)

Kierowca podjechał do skrzyżowania, nad którym sygnalizacja świetlna nakazywała się zatrzymać. W tym samym momencie oczywiście zielone światło dostali piesi na przejściu.

W pewnym momencie na sygnalizatorze pojawiła się zielona strzałka, a że na pasach nikogo akurat nie było, to kierowca postanowił ruszyć. Wtem, zza rogu wyszła wspomniana wyżej kobieta.

Miała nadzieję, że skróci sobie drogę wchodząc na jezdnię w miejscu, w którym pasów nie ma. Została jednak zmuszona do ominięcia samochodu autora nagrania i pokonania aż o 2 metry dłuższej trasy.

Niby “zawodowiec”, a nie kontroluje otoczenia. W ostatniej sekundzie ominął pieszego (wideo)

Ze złości uderzyła nogą w tylny zderzak samochodu z wideorejestratorem. Jak bardzo trzeba być bezczelnym, żeby dopuścić się takiego czynu? Ręce opadają.