Okleił Rollsa złotym chromem. “Możesz się w nim przejrzeć i zobaczyć jaki jesteś biedny” (wideo)

Posiadanie drogiego i luksusowego samochodu to jeden ze sposobów na zaprezentowanie swojej majętności. Niektórzy mogą sobie pozwolić na naprawdę kosmicznie drogie auta.

Czasami jednak sam zakup takiego pojazdu to dla kogoś zbyt mało. Wtedy starają się oni w jakikolwiek inny sposób go spersonalizować, aby stał się jeszcze bardziej wyjątkowy.

Stwierdził, że zwykły McLaren Senna mało rzuca się w oczy. Kazał swojego okleić na złoto (wideo)

Jedni decydują się na montaż pakietu od którejś z firm tuningowych, inni stawiają na nieco mniej inwazyjne zmiany. Takie jak chociażby oklejenie karoserii folią w rzucającym się w oczy kolorze.

Naszym zdaniem, Rolls-Royce Cullinan już sam w sobie mocno rzuca się w oczy. Dla właściciela egzemplarza widocznego na załączonym nagraniu wideo było to jednak zbyt mało.

Postanowił, że oklei go w swój ulubiony kolor, czyli złoty. Wybór padł na chromowaną folię, czyli taką, która jeszcze mocniej przyciąga uwagę. Efekt końcowy robi wrażenie.

Rolls-Royce w towarzystwie McLarena pokazuje kto jest królem. “Znaleźli złoty pociąg” (wideo)

Pod maską Cullinana pracuje podwójnie turbodoładowany silnik V12 o pojemności 6.75 litra. Generuje on 571 koni mechanicznych, dzięki którym czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h wynosi 5,2 sekundy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Bent Van Cauter (@bvc.carspots)