Oddał nowe Audi RS6 C8 w ręce specjalistów. “Po wyjechaniu z salonu tak się nie świeciła” (wideo)

Kupując nowy samochód warto pomyśleć o zabezpieczeniu lakieru. Można to oczywiście zrobić również w przypadku auta używanego, gdzie efekt pracy będzie jeszcze bardziej spektakularny.

Po dokładnym umyciu detailingowym i usunięciu wszelkich zanieczyszczeń przyczepionych do karoserii, trzeba skorzystać z maszyny polerskiej. Warto oczywiście zlecić to specjalistom.

Zabezpieczyli folią PPF Aston Martina Valkyrie. “Liczba detali przeraża detailingowców” (wideo)

Sama korekta lakieru pozwoli na usunięcie większości zarysowań i wydobędzie głębie koloru. Nasz samochód będzie się świecił i przyciągał spojrzenia z daleka.

Następnie należy zabezpieczyć lakier. Jest kilka sposobów, które zapewniają różny poziom ochrony. Zaczynając od wosku, poprzez powłoki kwarcowe, ceramiczne i grafenowe aż do folii zmieniającej kolor czy nieco grubszej PPF.

Na załączonym nagraniu wideo zobaczysz proces nakładania ceramiki Audi RS6 w najnowszym wydaniu C8. Efekt końcowy robi świetne wrażenie i z pewnością jeszcze bardziej będzie cieszył oczy właściciela.

Ten stary Mercedes-Benz 300CE AMG ma 30 lat, a błyszczy się jak choinkowe bombki (wideo)

Pod maską tej generacji sportowego kombi znajduje się podwójnie turbodoładowany silnik V8 o pojemności 4.0 litrów. Generuje on 600 koni mechanicznych i 800 niutonometrów, które pozwalają na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 3,6 sekundy.