Nowe BMW M2 po tuningu fabrycznym. Młodzi pokochają dodatki z katalogu M Performance

Po premierze nowego BMW M2 nie mogło się oczywiście obyć bez słów krytyki ze strony fanów. Nie wszystkim podoba się stylistyka mniejszego brata M4.

W sieci, choć jeszcze nieoficjalnie, pojawiły się zdjęcia prezentujące zestaw dodatków z programu M Performance. Mają one uatrakcyjnić wygląd BMW M2, choć i tutaj z pewnością wiele osób będzie z tym polemizowało.

BMW M2 M Performance
BMW M2 M Performance

BMW M2 G87 (2022) oficjalnie. Ręczna skrzynia biegów, 460 KM i 4 sekundy do 100 km/h (wideo)

Klienci mogą doposażyć swoje nowe BMW M2 między innymi w wielki spojler na klapie bagażnika, lotkę nad tylną szybą czy centralnie zakończony układ wydechowy. To oczywiście nie wszystko.

Do tego mamy cały zestaw dokładek progów i zderzaków, karbonowe nakładki na lusterka czy więcej wzorów felg do wyboru. Są też naklejki, które dodatkowo podkreślają linie nadwozia.

BMW M2 M Performance
BMW M2 M Performance
BMW M2 M Performance
BMW M2 M Performance

Nie znamy jeszcze cennika tych elementów. Tak czy siak, z pewnością tanio nie będzie. Samo BMW M2 wyceniono na 350 000 złotych ze skrzynią automatyczną lub 352 100 złotych z manualem.

Nowe BMW M2 otrzyma xDrive. “Potwierdzają to dokumenty, które wyciekły do sieci” (wideo)

Pod maską nowego BMW M2 pracuje 3.0 litrowy motor R6 o mocy 460 koni mechanicznych. Czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h wynosi 4 sekundy.