Nie sądził, że kiedyś takie coś zobaczy. “Maybach dryfował po podziemnym parkingu” (wideo)

Warunki atmosferyczne nie zawsze są dla nas łaskawe. Niektóre zdarzenia pogodowe potrafią być naprawdę przerażające i niszczyć wszystko co napotkają na swojej drodze.

Huragany i powodzie to zjawiska, na które niestety zazwyczaj nie mamy żadnego wpływu. Pozostaje nam się pogodzić z ich konsekwencjami i zabezpieczyć się przed nimi jak to tylko możliwe.

Huragan Ian niszczy majątek Amerykanów. Wart 9 mln zł McLaren P1 “wypłynął” z garażu (wideo)

Wiele osób po prostu ucieka z miejsca zamieszkania, które jest zagrożone. Niedawno takie obrazki napływały do nas z Miami, gdzie szalał huragan Ian.

Nie każdy jest jednak w stanie zabrać ze sobą wszystko, cały swój majątek. W sieci nie brakuje więc również zdjęć z zalanymi garażami, w których zatopione są samochody, w tym również te bardzo wyjątkowe.

Tutaj mamy na przykład Mercedesa-Maybacha Klasy S, który najprawdopodobniej nadaje się już tylko na złom. Auto po prostu dryfuje na wodzie i od czasu do czasu daje „znaki życia” włączając alarm. Smutny widok.

W kilka chwil stracili dobytek całego życia. Pod wodą znalazły się też supersamochody (wideo)

Nie wiemy jaka jest to wersja napędowa. Topowy wariant Maybacha to S 680, pod którego maską pracuje 6.0 litrowy silnik V12 o mocy 612 koni mechanicznych. Potrafi on rozpędzić limuzynę od 0 do 100 km/h w 4,5 sekundy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Benz – ❤ – Team (@amgclublove)