Nie mógł wejść do auta, bo zamki przykrył pakiet tuningowy. “McLaren to przewidział” (wideo)

Posiadając w kolekcji kilka samochodów nie będziesz w stanie oczywiście jeździć każdym z nich jednocześnie. Dłuższy postój w garażu może doprowadzić do rozładowania akumulatora.

Istnieją oczywiście odpowiednie urządzenia, które podtrzymują napięcie, ale nie zawsze jest możliwość skorzystania z nich. Właściciel widocznego na załączonym nagraniu McLarena właśnie musiał się zmierzyć z takim problemem.

Facet otwiera swoją Teslę czipem wszczepionym pod skórę. “Zapłacił za to 2000 złotych” (wideo)

McLaren 720S
McLaren 720S

Nie był on w stanie z pilota otworzyć swojego pomarańczowego 720S. Trzeba było więc się dostać do środka korzystając z normalnego kluczyka. Ten jest schowany wewnątrz pilota.

Aby otworzyć drzwi należy poszukać zamka w dolnej części drzwi. W tym egzemplarzu zamontowano dodatkowy pakiet ospojlerowania, więc niestety nie było to możliwe.

Na szczęście, producent to przewidział. Aby dostać się pod maskę, gdzie można podpiąć prostownik, nie trzeba zdejmować elementów karoserii.

McLaren 720S
McLaren 720S

W jednym z wlotów w przednim zderzaku umieszczono kolejny zamek, który odblokowuje dostęp do przestrzeni bagażowej z przodu auta. W ten oto sposób jesteśmy w stanie się uratować.

McLaren 720S to bardzo szybki model tego brytyjskiego producenta. Napędza go podwójnie turbodoładowany silnik V8 o pojemności 4.0 litrów, który generuje 720 koni mechanicznych.

Nie zmęczysz się nawet otwieraniem drzwi. Taką funkcję znajdziesz w nowym BMW Serii 7 (wideo)

Czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h wynosi zaledwie 2,9 sekundy, a od 0 do 200 km/h 7,8 sekundy. Prędkość maksymalna również imponuje, gdyż jest to aż 341 km/h.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez OneBijan (@onebijan)