Narkotyki sprawiły, że zachciało mu się driftu na rondzie. “Go chyba ch*j obchodzi afera” (wideo)

Wsiadanie za kierownicę po spożyciu alkoholu lub innego rodzaju środków odurzających jest skrajną głupotą. Niestety, nadal nie brakuje osób, które decydują się na taki krok.

Jednym z przykładów jest bohater załączonego nagrania wideo. To 26-letni mieszkaniec gminy Zakrzewo, który postanowił pojeździć sobie swoim Golfem wokół ronda.

Swoim BMW trzykrotnie okrążył rondo bokiem. “Zaimponował kolegom, ale nie policji” (wideo)

Mocno wciskał gaz, próbując najprawdopodobniej wprowadzić Volkswagena w poślizg. Przednionapędowym autem oczywiście mu się to nie za bardzo udawało.

W końcu stała się rzecz, którą można było łatwo przewidzieć. Kierowca stracił panowanie nad autem, skasował trzy znaki i wjechał w żywopłot. Na miejscu szybko pojawiła się policja.

Mężczyźnie postawiono zarzut prowadzenia pojazdu mechanicznego na drodze publicznej pod wpływem alkoholu lub środka odurzającego, posiadanie substancji psychoaktywnych oraz stworzenia zagrożenia w ruchu drogowym.

Po zażyciu narkotyków wsiadł do Lamborghini. Nie obchodziła go sygnalizacja świetlna (wideo)

Przyznał się do prowadzenia auta pod wpływem alkoholu i narkotyków. Nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania. Zatrzymano mu uprawnienia do kierowania pojazdami, grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności i wysoka kara finansowa.