Myślał, że starym BMW ucieknie przed policją. 19-latek skasował “bawarkę” i radiowóz (wideo)

Policyjna służba nie zawsze bywa spokojna. Od czasu do czasu funkcjonariusze muszą się zmagać z obywatelami, którzy nie za bardzo mają ochotę na współpracę.

Stróże prawa z radomskiej drogówki chcieli zatrzymać do kontroli czarne BMW Serii 3 generacji E46. Kierowca jednak nie miał zamiaru „tracić czasu”. Postanowił podjąć ucieczkę.

Po alkoholu i amfetaminie uciekał przed policją. “Nie sądzili, że Dacia jest taka szybka” (wideo)

Na ulicach Radomia doszło zatem do pościgu, którego przebieg możesz zobaczyć na załączonym nagraniu wideo. Pochodzi ono z wideorejestratora umieszczonego na mundurze jednego z policjantów.

W końcu kierujący BMW doprowadził do zderzenia z innym radiowozem, znacznie niszcząc oba samochody. W środku niemieckiego sedana siedziało dwóch mężczyzn w wieku 19 i 21 lat.

Jak się okazało, 19-letni kierowca był pod wpływem alkoholu i był objęty sądowym zakazem prowadzenia pojazdów. Pasażer również nie był „święty”, gdyż znaleziono przy nim środki odurzające.

Ruszył do ucieczki gdy chcieli go skontrolować. “Zatrzymali go w amerykańskim stylu” (wideo)

Niestety, aż 5 funkcjonariuszy oraz kierowca potrzebowali pomocy medycznej. 19-latek odpowie teraz przed sądem za swoje czyny. Kara z pewnością nie będzie łagodna.