Mansory Stallone Tempesta Nera. “Wygląda jak Ferrari po tuningu dzieciaka w Need For Speed”

Udając się do tunera takiego jak Mansory, możesz być pewny, że zostaniesz potraktowany indywidualnie. Oni doskonale wiedzą, że oczekujesz czegoś naprawdę wyjątkowego.

Jednym ze świetnych przykładów może być ich projekt na bazie Ferrari 812 GTS, który zobaczysz na załączonych zdjęciach. Samochód ten w takiej formie powstanie w tylko jednym egzemplarzu.

Ferrari 812 GTS Mansory Stallone Tempesta Nera
Ferrari 812 GTS Mansory Stallone Tempesta Nera

345 km/h bez dachu. Ferrari 812 GTS Stallone od Mansory pomoże Ci zwrócić na siebie uwagę

Pełna jego nazwa to Mansory Stallone Tempesta Nera. Oprócz efektownego pakietu elementów nadwozia, zwieńczonego ogromnym spojlerem, mamy tu do czynienia z rzucającym się w oczy, czarno-czerwonym malowaniem.

Wnętrze obszyto czerwoną i czarną skórą, która w niektórych miejscach została rozświetlona białymi akcentami. Całość robi naprawdę ogromne wrażenie.

Ferrari 812 GTS Mansory Stallone Tempesta Nera
Ferrari 812 GTS Mansory Stallone Tempesta Nera

Wolnossący silnik V12 o pojemności 6.5 litra nie generuje już 800 koni mechanicznych. Tuner zadbał o to, aby wyrównać moc do poziomu modelu 812 Competizione.

Ma 850 KM i gwiazdy LED na podsufitce. GLS 63 od Mansory “miażdży” dźwiękiem V8 (wideo)

Kierowca ma zatem do dyspozycji 830 koni mechanicznych oraz 740 niutonometrów. Takie parametry, które trafiają na tylną oś, pozwalają na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 2,8 sekundy i osiągnięcie prędkości maksymalnej 345 km/h.