Ma jedno z ciekawszych BMW M5 i nie potrafi go szanować. “Inni daliby się za nie pokroić” (wideo)

Każdy z nas ma w głowie ten jeden, wymarzony samochód. Staramy się dążyć do tego, aby w końcu udało nam się postawić takie auto w naszym własnym garażu.

Często podziwiamy w sieci zdjęcia i nagrania, na których inni szczęśliwi posiadacze cieszą się z jego posiadania. Niestety, niektórzy nie zawsze szanują to, co już mają.

Zdemolował wnętrze młotem pneumatycznym. “Gdy zmuszasz fana Audi do jazdy BMW” (wideo)

Autor załączonego nagrania wideo jest właścicielem BMW M5 generacji E60. Nie jest to może najbardziej bezawaryjna generacja M5, ale ma ona sporą rzeszę fanów.

BMW M5 E60
BMW M5 E60

No bo jak tu nie kochać rodzinnego sedana z 5.0 litrowym, wolnossącym silnikiem V10. Jego brzmienie potrafi wywoływać ciarki na całym ciele, a brutalna skrzynia biegów SMG dodatkowo podkręca atmosferę.

Nie mamy pojęcia co tu się stało, ale egzemplarz widoczny na nagraniu doprowadzono do opłakanego stanu. Błoto pokrywa całą karoserię oraz wnętrze. Autor filmu bez zbędnej czułości opłukuje środek BMW M5 myjką ciśnieniową.

Dla wielu fanów tego modelu może to być bardzo drastyczny i smutny widok. Mamy jednak nadzieję, że auto uda się doprowadzić do porządku i będzie jeszcze przez długi czas służyło.

BMW M5 E60
BMW M5 E60

Gość urządził sobie w środku miasta tor do driftu. Pełnym ogniem przeleciał BMW M5 E60 (wideo)

Kierowca BMW M5 E60 ma do dyspozycji 507 koni mechanicznych oraz 520 niutonometrów. Takie parametry pozwalają na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 4,7 sekundy i osiągnięcie prędkości 305 km/h.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez MAJORKA (@majorka_01)