Leciał ponad 300 km/h swoim BMW. “Zbladł gdy zobaczył, że ktoś mu wali długimi” (wideo)

Odcinki niemieckich autostrad bez ograniczenia prędkości widziały już naprawdę wiele. Niektórzy kierowcy czują się tam jak w raju, gdy wiedzą, że mogą bezkarnie jechać tak szybko, jak im się tylko podoba.

Nierzadko zdarzają się tam więc małe pojedynki między posiadaczami mocnych aut. Bez problemu są oni w stanie zamknąć licznik i sprawdzić, który z samochodów radzi sobie lepiej.

Furiat z AMG tak przyświrował, że wjechał w turystę z Audi RS6. “Potężne uderzenie” (wideo)

Na załączonym nagraniu wideo zobaczysz grupkę trzech kumpli, którzy wybrali się na Autobahn trzema najbardziej popularnymi, sportowymi autami segmentu E.

W kadrze widać 600-konne Audi RS6 C8, 612-konnego Mercedesa-AMG E 63 S 4MATIC+ oraz 625-konne BMW M5 Competition F90. Każdy z tych samochodów swoimi osiągami potrafi zawstydzić niejednego właściciela supercara.

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h w nieco ponad 3 sekundy i prędkość maksymalna przekraczająca 300 km/h łączy się ze sporą praktycznością nadwozia. Wielu uważa je za auta idealne.

Elektryczne BMW okazuje się szybsze od Audi RS6. i4 M50 dało popis na autostradzie (wideo)

Właściciel M5 rozbujał się swoją Bawarką do 302 km/h. Jakież było jego zdziwienie, gdy w tym samym momencie kolega zaczął mu mrugać długimi, aby pogonić go z lewego pasa.