Klasycznie wymusił pierwszeństwo na wahadle. “Pasażer wyskoczył jak małpa z klatki” (wideo)

Dosyć często zdarza się tak, że w związku z pewnymi remontami czy robotami drogowymi konieczne jest zamknięcie fragmentu pasa ruchu. Wprowadza to oczywiście mniejsze lub większe utrudnienia.

W takich miejscach ruchem kieruje wyznaczona osoba lub tymczasowa sygnalizacja świetlna. Czasami jednak kierowcy po prostu sami muszą wyczekać aż nadejdzie ich kolej.

Śpioch z Fiata Palio wymusił pierwszeństwo. Typ z “męską torebką” wyszedł go wyjaśnić (wideo)

W tym ostatnim przypadku najczęściej dochodzi do nieporozumień. Właśnie z taką sytuacją mamy do czynienia na załączonym nagraniu wideo z Piaseczna.

Kierujący Citroenem ewidentnie wymusił pierwszeństwo i wjechał na przeciwny pas ruchu. Autor filmu zajechał drogę i czekał, aż kierowca naprawi swój błąd i wycofa.

Wtedy z tylnej kanapy francuskiego auta wyskoczył pasażer i szybkim krokiem podbiegł do drugiego auta. Doszło do agresywnej wymiany zdań, która na szczęście nie zakończyła się rękoczynami.

Wymusił pierwszeństwo na motocykliście. Ten w złości osobiście “ustawił” mu lusterko (wideo)

Autor nagrania uznał ostatecznie, że nie ma zamiaru się z kimś takim szarpać i ustąpił pierwszeństwa kierowcy Citroena. Znając życie znaleźliby się jednak tacy, którzy za nic w świecie by nie wrzucili wstecznego.