Jeszcze go nie widzieli a już mają pakiet. Manhart MH2 560 to BMW M2 G87 mocniejsze o 100 KM

Po premierze nowego BMW M2, auto zbiera mieszane opinie. Nie mają one natomiast oczywiście żadnego związku z właściwościami jezdnymi czy osiągami.

Chodzi naturalnie o stylistykę nowego modelu. Wielu fanów marki BMW twierdzi, że poprzednia generacja M2 wyglądała dużo lepiej. A przynajmniej takie są odczucia po obejrzeniu zdjęć. Na żywo wrażenie może być inne.

BMW M2 G87 (2022) oficjalnie. Ręczna skrzynia biegów, 460 KM i 4 sekundy do 100 km/h (wideo)

Brak dostępności tych aut w danym momencie nie przeszkadza tunerom w rozpoczęciu zbierania zamówień na auto zmodyfikowane przez siebie. Na załączonych zdjęciach zobaczysz nowe BMW M2 od Manharta

Już sama nazwa, MH2 560, zdradza z jaką mocą mamy do czynienia. Tak, Manhart twierdzi, że bez problemu z 3.0 litrowego R6 wyciśnie 560 koni mechanicznych oraz 650 niutonometrów.

Manhart MH2 560 BMW M2
Manhart MH2 560 BMW M2

Nie wiemy niestety jeszcze jak to wpłynie na osiągi, ale jest to przyrost na poziomie 100 koni mechanicznych i 100 niutonometrów. Tak zmodyfikowane BMW M2 z pewnością będzie piekielnie szybkie.

Nowe BMW M2 po tuningu fabrycznym. Młodzi pokochają dodatki z katalogu M Performance

Na zdjęciach widzimy też propozycję modyfikacji stylistycznych. Są nowe felgi, karbonowe dokładki zderzaków, spojler na klapie bagażnika i znak rozpoznawczy Manharta, czyli czarno-złote oklejenie.