Jeszcze go nie ma na rynku, a on już zrobił pakiet tuningowy dla nowego BMW XM. “Jest nadzieja”

Najnowsze auta marki BMW wzbudzają spore emocje, niestety, nie tylko te pozytywne. Stylistyka niektórych modeli nie wszystkim przypada do gustu, nawet największym fanom aut z Monachium.

My jesteśmy przekonani, że BMW doskonale wie co robi. „Mądre głowy” potrafią przewidzieć co będzie się nam podobało za jakiś czas. Dokładnie tak samo było przecież z BMW Serii 5 E60 czy Serii 7 E65.

Oto BMW XM (2022). Hybrydowy SUV z Niemiec został wyceniony na 935 tys. zł. Ma 653 KM (wideo)

Obecnie, najbardziej szokującym stylistycznie modelem jest chyba XM. Największy i najmocniejszy model z gamy BMW M w historii, który w 2023 roku stanie się jeszcze mocniejszy.

Grafik komputerowy lidar_project postanowił „zabawić się” z tym BMW w programie graficznym. Dorzucił mu kilka dodatków, które w przyszłości faktycznie mogą pojawić się w ofercie firm tuningowych.

BMW XM lidar_project
BMW XM lidar_project

Trzeba przyznać, ze po takim zabiegu auto wygląda lepiej. Karbonowe elementy i wielkie felgi robią wrażenie. Nawet kolor karoserii, który na seryjnym aucie nie prezentował się zbyt ciekawie, teraz pasuje tu dużo przyjemniej.

Dla przypomnienia, pod maską BMW XM pracuje 4.4 litrowy silnik V8, który współpracuje z układem hybrydowym typu plug-in. Kierowca ma do dyspozycji 653 konie mechaniczne oraz 800 niutonometrów.

Chcieli “poprawić” wygląd BMW XM. Pomalowali je lakierem Sao Paulo Yellow z BMW M4 (wideo)

Zapowiadana edycja Label Red zyska napęd o mocy 748 koni mechanicznych oraz momencie obrotowym wynoszącym ponad 1000 niutonometrów. Jego debiut planowany jest na jesień 2023 roku.