Dorobił się za granicą i świruje pawiana w złotym Porsche. “Bagażnik wypełniony słomą” (wideo)

Widząc stojący na przystanku autobus, którego kierowca włączył już lewy kierunkowskaz, powinniśmy umożliwić mu włączenie się do ruchu. Nie wszyscy jednak mają tego świadomość.

Taki przepis bardzo nie podoba się bohaterowi załączonego nagrania wideo. Właściciel pomarańczowego Porsche Macana Turbo mocno się zdenerwował, gdy zobaczył autobus włączający się do ruchu.

Cwaniaczek z Mondeo wyhamował TIR-a, bo mu się nie spodobał. Obok jechali policjanci (wideo)

Po chwili, kierujący pojazdem komunikacji miejskiej, został za to „ukarany”. Posiadacz Porsche wyprzedził autobus i zaczął przed nim hamować, a nawet zatrzymywać się do zera.

Nie zabrakło oczywiście klasycznego pozdrowienia środkowym palcem przez okno. Oglądając nagrania z takim zachowaniem dosłownie opadają nam ręce.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, kierowca zbliżający się do oznakowanego przystanku w terenie zabudowanym, jest zobowiązany ustąpić pierwszeństwa autobusowi włączającemu się do ruchu.

Cwaniaczek z Mondeo wyhamował TIR-a, bo mu się nie spodobał. Obok jechali policjanci (wideo)

Ten musi oczywiście sygnalizować taki zamiar kierunkowskazem. Dopiero wtedy mamy obowiązek zapewnić kierowcy autobusu możliwość włączenia się do ruchu.