Diabeł w nią wstąpił, kiedy dowiedziała się o zdradzie. Zdemolowała jego ukochanego Range’a

Bycie zdradzonym przez swoją partnerkę czy partnera nigdy nie jest czymś przyjemnym. Niektórzy z bólem przyjmują tę informację i po prostu się rozstają, inni nie pozostawią tego bez jakiejkolwiek zemsty.

Jeśli przechodzi Ci przez myśl bycie nie fair wobec bliskiej Ci osoby, powinieneś spodziewać się, że raczej nie ujdzie Ci to płazem. Pewnego dnia możesz się mocno zdziwić.

Był pewny, że przyłapał dziewczynę na zdradzie. Rzucił się z siekierą na BMW jej “kochanka”

Chociażby tak jak właściciel Range Rovera Sport, którego zobaczysz na załączonych zdjęciach. Brytyjski SUV padł ofiarą aktu wandalizmu z ręki zdradzonej kobiety.

Potłuczone szyby i wyryty na lakierze napis mówią same za siebie. Naprawa wyrządzonych uszkodzeń z pewnością pochłonie wiele tysięcy złotych.

Zachowanie każdej ze stron tego konfliktu nie zasługuje oczywiście na pochwałę. Domyślamy się jednak, że w takich chwilach naprawdę trudno zapanować nad swoimi emocjami.

Widoczny na zdjęciach Range Rover Sport oferowany był w wielu wariantach napędowych. Topowy, oznaczony literkami SVR daje kierowcy do dyspozycji aż 575 koni mechanicznych z 5.0 litrowego V8 z kompresorem.

„To jest moja żona”. Policjant przyłapał ją na zdradzie podczas kontroli Toyoty Supry (wideo)

Obecnie na rynku pojawia się nowa generacja Sporta. Brytyjczycy zdecydowali się zrezygnować z wspomnianej wyżej jednostki napędowej na rzecz 4.4 litrowego V8 biturbo zapożyczonego od BMW.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Supercar Fails (@supercar.fails)