700-konne BMW M3 G80 polskiego youtubera skasowane. Wbiło się w barierki na A4 (wideo)

Bardzo możliwe, że kojarzysz jednego ze znanych polskich youtuberów, ukrywającego się pod ksywką TheNitroZyniak. Miłosnicy motoryzacji z pewnością zwrócili uwagę na jego BMW M3 Competition G80.

Auto przeszło szereg modyfikacji, w tym zmianę koloru nadwozia, dołożenie karbonowych dodatków, czy podniesienie mocy silnika. 3.0 litrowy motor R6 nie generuje już 510 koni mechanicznych.

W BMW M3 G80 przewiózł pasażerkę, która nie wytrzymała. “Bał się o wnętrze bawarki” (wideo)

Po wykonaniu tuningu udało się wycisnąć z jednostki napędowej 707 koni mechanicznych oraz 800 niutonometrów. Trafiają one wyłącznie na tylną oś, co zapewnia niesamowite odczucia z jazdy.

Niestety, auto uległo ostatnio poważnej kolizji na autostradzie A4. Na zwężeniu, jeden z robotników zajechał drogę BMW, które zostało zepchnięte na barierki.

Pojazd został zniszczony z obu stron, w środku wystrzeliły poduszki, a jedno z kół zakleszczyło się pod barierkami. W serwisie stwierdzono szkodę całkowitą.

Zarobił kasę na YouTube i kupił za nią nowego Huracana STO. Już zdążył go skasować (wideo)

Co ciekawe, sprawca zdarzenia otrzymał od policjanta jedynie pouczenie. Nie został on ukarany wysokim mandatem, który według obecnie panującego taryfikatora wynosi minimum 1000 złotych, a do konta kierowcy przypisywanych jest 6 punktów karnych.