Zablokowali ruch, żeby zrobić fotkę przy BMW. Koleś nie wytrzymał i wyskoczył z kijem (wideo)

Tworzenie treści na media społecznościowe wymaga od autorów ogromnej kreatywności i mnóstwa pomysłów. Jest to przecież na tyle istotne, że czasami można przy tym przymknąć oko na przepisy.

Mówimy to oczywiście z wielkim przymrużeniem oka, ale chyba całkiem poważnie podchodzą do tego bohaterowie załączonego nagrania wideo. Naszła ich ochota na zrobienie sobie efektownej fotki.

Zarobił kasę na YouTube i kupił za nią nowego Huracana STO. Już zdążył go skasować (wideo)

Mieli do dyspozycji BMW i8 oklejone złotą folią. Taki samochód, szczególne z podniesionymi do góry drzwiami, robi nadal ogromne wrażenie na ulicy.

Stwierdzili, że staną sobie na jednej z bardziej ruchliwych ulic w mieście, usiądą na masce i zrobią zdjęcie. Pomysł ten nie spodobał się za bardzo innym uczestnikom ruchu.

BMW i8
BMW i8

Co chwilę było słychać klakson i niezbyt przyjazne okrzyki w stronę „modeli”. W pewnym momencie, sprawa wymsknęła się chyba spod kontroli. Za BMW zaparkował gość, który wyskoczył z auta z kijem baseballowym.

Dziarskim krokiem podszedł do i8 i uderzył mocno w jego przednią szybę. Miała to chyba być „nagroda” dla dwóch panów, za całkowite blokowanie pasa ruchu w godzinach szczytu.

Oczywiście nie mamy pewności, czy cała akcja nie była również reżyserowana, właśnie dla jeszcze większych zasięgów. Tak czy siak, przednia szyba w BMW i8 nadaje się do wymiany.

BMW i8
BMW i8

BMW i8 to hybrydowy samochód sportowy, który produkowano w latach 2013-2020. Za napęd odpowiada tam zaledwie 1.5-litrowy silnik 3-cylindrowy, który wspólnie z elektrykiem daje kierowcy do dyspozycji 374 konie mechaniczne.

Pokazała na żywo jak jeździ po mieście. Jedną ręką przy 260 km/h za kółkiem BMW (wideo)

Mamy tam napęd na wszystkie koła, więc czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h wynosi zaledwie 4,4 sekundy. Prędkość maksymalna BMW i8 wynosi 250 km/h.