Wydał 24 mln zł na Bugatti Chirona Pur Sport. “To tylko wasza wina, że jesteście biedni” (wideo)

Tylko 500 osób na świecie otrzymało możliwość zakupu nowego egzemplarza Bugatti Chiron. Tylko 60 z nich mogło natomiast zdecydować się na wariant Pur Sport.

To odmiana, która ma dawać jeszcze więcej frajdy na torze wyścigowym i jeszcze lepiej pokonywać ciasne zakręty. Wyróżnia się od standardowego Chirona kilkoma detalami.

Bugatti Chiron Pur Sport na torze wyścigowym. Gość nie wierzył, że do tylu się rozpędził (wideo)

Pur Sport otrzymał dość spore skrzydło, nowe zderzaki i wloty na przednich błotnikach. Za napęd odpowiada ten sam silnik, czyli poczwórnie turbodoładowana jednostka W16 o pojemności 8.0 litrów.

Generuje ona moc 1500 koni mechanicznych oraz 1500 niutonometrów momentu obrotowego. Czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h zajmuje 2,3 sekundy, a jego V-Max ograniczono elektronicznie do 350 km/h.

Pur Sport jest więc jednocześnie najlepiej przyspieszającym i najwolniejszym pod względem prędkości maksymalnej wydaniem Chirona. Od 0 do 300 km/h auto rozpędza się w mniej niż 12 sekund.

2023 Bugatti Chiron Pur Sport Grand Prix
2023 Bugatti Chiron Pur Sport Grand Prix

Jednym ze szczęśliwych posiadaczy takiej wersji Bugatti jest bohater załączonego nagrania wideo. To Andrew Tate, biznesmen, który w przeszłości był mistrzem kickboxingu.

Na filmie możesz zobaczyć moment odbioru Bugatti Chirona Pur Sport u dilera w Dubaju. Nie da się ukryć, że ekscytacja w takiej chwili wskakuje na bardzo wysoki poziom.

Pięciu typków usiadło na jego Bugatti Chiron. “Przyszedł właściciel i ich poskładał” (wideo)

Andrew nie kryje się ze swoim obecnym poziomem życia. Na nagraniu podkreśla, że kiedyś też nie było go na nic stać, ale wziął sprawy w swoje ręce i odniósł sukces.