Wydał 12 tys. zł na tuning BMW M4 Competition. “Udało się uzyskać dodatkowe 100 KM” (wideo)

BMW M4 obecnie dostępne jest w aż czterech wariantach napędowych. Pod maską każdego z nich pracuje 3.0 litrowa jednostka R6 o oznaczeniu S58.

W podstawowej wersji BMW M4 kierowca ma do dyspozycji 480 koni mechanicznych oraz 550 niutonometrów momentu obrotowego. Chcąc nieco więcej, można zdecydować się na wersję Competition.

BMW M4 CSL (2022) oficjalnie. Na przejażdżkę zabierzesz tylko najlepszego kumpla (wideo)

W takim BMW M4 możemy skorzystać z mocy 510 koni mechanicznych i momentu obrotowego wynoszącego 650 niutonometrów. Dodatkowo, wariant Competition dostępny jest w wersji z napędem na tył lub układem xDrive.

Ostatnim, limitowanym M4 jest CSL. Tutaj klient może się cieszyć z dodatkowych 40 koni mechanicznych. Jeśli jednak masz M4 Competition i chciałbyś wycisnąć z silnika nieco więcej, firma Dahler ma świetny sposób.

Płacąc około 12 000 złotych możesz nabyć nowy komputer, który zmieni parametry pracy jednostki napędowej. Po jego instalacji zyskasz dodatkowe 100 koni mechanicznych.

To jedyna okazja na zakup nowego BMW M4 z mniejszym grillem. “Będą się o niego zabijać”

Na załączonym nagraniu wideo zobaczysz jakie są różnice w przyspieszeniu między autem przed oraz po modyfikacji. W sprincie od 100 do 200 km/h udało się urwać aż 2 sekundy.