W środku tej limuzyny można się zgubić. “Zwykły Maybach to przy niej auto dla ubogich” (wideo)

Mercedes-Benz Klasy S to synonim luksusu i komfortu. Jedna z najbardziej znanych limuzyn świata, gdzie producent za każdym razem prezentuje technologię, którą będzie następnie wprowadzał do kolejnych modeli.

Jeśli wymagasz czegoś więcej, wtedy warto zdecydować się na wersję ze znaczkiem Maybach. Otrzymujesz wtedy nieco dłuższe nadwozie i jeszcze więcej luksusu.

Mansory poprawił Maybacha Klasy S. Wnętrze jak w Rollsie, a pod maską V12 o mocy 720 KM

Nie jest to jednak najbardziej okazała limuzyna na bazie Klasy S. Nie wszyscy o tym wiedzą, ale dla naprawdę wymagających klientów budowany jest wariant Pullman.

Właśnie takie auto, stworzone na podstawie Klasy S generacji W222 zobaczysz na załączonym nagraniu wideo. Doskonale widać tam jego ogrom, w momencie w którym tuż obok staje Volkswagen Golf czwartej generacji.

Mercedes-Maybach S600 Pullman ma skromne 6,5 metra długości. Tutaj nie ma już absolutnie mowy o tym, żeby ktoś Cię nie zauważył. O dyskrecji można zapomnieć.

Zostawił otwartego Maybacha 62 na parkingu. Zakurzona limuzyna krzyczy: “Weź mnie” (wideo)

Pod maską tego egzemplarza pracuje 6.0 litrowa jednostka V12 o mocy 530 koni mechanicznych. Na rynku wtórnym ceny takich limuzyn wahają się w granicach 2 milionów złotych.