W łatwy sposób zrobisz kampera z Porsche 911. Oryginalny namiot dachowy za 24 000 złotych

Jednym z coraz bardziej popularnych sposobów spędzania wakacji jest kamping. Firm zajmujących się wynajmem tego typu pojazdów przybywa i przez cały czas ich terminarze pękają w szwach.

Niektórzy mogą się pokusić o próbę przerobienia własnego auta na takie, w którym będzie można wygodnie spędzić noc. Teraz taką okazję otrzymali właściciele Porsche 911.

Porsche 911 namiot na dachu
Porsche 911 namiot na dachu

Do oficjalnego sklepu Porsche wkrótce trafi zestaw namiotowy, który możemy zamontować na dachu tej sportowej legendy motoryzacji. Takim zestawem z pewnością zrobisz niezły szał na polu kampingowym.

Wewnątrz namiotu wygodnie mają się zmieścić dwie dorosłe osoby. Porsche twierdzi, ze jego rozkładanie nie wymaga specjalnych umiejętności, a korzystać z niego można przez cały rok.

Porsche 911 namiot na dachu
Porsche 911 namiot na dachu

Namiot może być zamontowany na wielu wariantach 911. Wykluczone są jedynie wersje GT, Targa, oraz oczywiście Cabriolet. Będą dostępne dwie wersje kolorystyczne: ciemnoszara i jasnoszara.

Klienci mogą się spodziewać dostaw pierwszych zestawów w listopadzie 2022 roku. Cena niestety jest dość spora, bo wyniesie około 24 000 złotych.