Ukrainiec “cisnął” 200 km/h pod zamykającymi się szlabanami. “Uciekał przed policją” (wideo)

Policjanci podczas służby nie zawsze mogą liczyć na pełną współpracę obywateli. Niestety dosyć często stawiają oni opór i utrudniają interwencję. Zdarza się również, że stwarzają przy tym ogromne zagrożenie.

Szczególnie jeśli mamy do czynienia z kierowcami, którzy nie chcą się zatrzymać do kontroli drogowej. Właśnie z taką sytuacją musieli się zmagać policjanci próbujący wylegitymować kierowcę Hondy w Lesznowoli pod Warszawą.

Policyjny pościg za naćpanym motocyklistą, który upadł przy radiowozie. “Brawo Ty” (wideo)

Mężczyzna nie miał zamiaru się poddać i ruszył w ucieczkę. Swoim Accordem rozpędził się do blisko 200 km/h, łamał mnóstwo przepisów i nawet przejechał przez tory w momencie, w którym zamykały się szlabany.

Po kilkunastu kilometrach został zatrzymany w Piasecznie. Okazało się, że za kierownicą siedzi 28-letni obywatel Ukrainy, który jest pod wpływem alkoholu. Do alkomatu wydmuchał ponad pół promila.

Jakby tego było mało, mężczyzna był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy celem odbycia kary zastępczej 74 dni pozbawienia wolności w związku z przestępstwami popełnionymi w przeszłości.

Policyjny pościg ulicami Pragi. Za kierownicą BMW 21-letnia kobieta bez prawa jazdy (wideo)

Teraz trafił do policyjnego aresztu, gdzie będzie oczekiwał na rozprawę. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. Odpowie również za wszystkie wykroczenia które popełnił podczas ucieczki.