1 z 40 Bugatti Divo jest na sprzedaż. Sprzedawca życzy sobie 50 mln zł

Oprócz modelu Chiron i jego kilku dodatkowych wariantów, w ofercie marki Bugatti pojawiło się jeszcze kilka odmiennych modeli. Nazwy Divo, Centodieci czy La Voiture Noire nie powinny być Ci obce. Wszystkie z nich oczywiście korzystały z technologii Chirona, ale wyróżniały się, i to dość znacznie, stylistyką. Były również mocno limitowane.

Bugatti Divo
Bugatti Divo

Najwięcej zbudowano egzemplarzy Divo, bo jest ich „aż” 40. Centodieci mogło kupić tylko 10 klientów, a La Voiture Noire powstał tylko jeden. Niedawno można go było podziwiać podczas eventu na Chorwacji.

Wszystkie z wyżej wymienionych modeli sprzedawały się momentalnie. Jedyną opcją, aby teraz wejść w posiadanie takiego auta jest przeglądanie rynku wtórnego. Oczywiście pojawienie się któregoś z nich nie jest zbyt częstym wydarzeniem.

Bugatti Divo
Bugatti Divo

Teraz pojawiła się okazja na zakup 1 z 40 egzemplarzy Bugatti Divo. Karoseria jest pokryta barwionym na niebiesko karbonem, a wnętrze wypełnia niebieska i czarna alcantara. Konfiguracja robi wrażenie.

Sprzedawca podaje przebieg 0 kilometrów, ale na jednym ze zdjęć widać, że Bugatti przejechało już 606 kilometrów. Bardzo jednak możliwe, że aż tak intensywnie testowano każdy z egzemplarzy przed wydaniem klientowi.

Bugatti Divo
Bugatti Divo

Kiedy Bugatti zaprezentowało wszystkim Divo, ujawniono że cena każdego z egzemplarzy wynosi 5 000 000 euro netto. Auto widoczne na zdjęciach będziesz musiał zapłacić ponad dwukrotnie więcej.

Diler VIP Motors życzy sobie dokładnie 37 499 000 AED, co według dzisiejszego kursu wynosi około 10 429 961 euro. Przeliczając to na złotówki, z naszego konta musiałoby zniknąć 50 433 830 złotych.