Tym kamperem zrobisz szał w Mielnie. Ma garaż i wraz z zawartością kosztuje 26 mln zł (wideo)

Wakacje to okres, w którym bardzo często możemy spotkać na drodze kampery i przyczepy kempingowe. Jest to coraz bardziej popularny w naszym kraju sposób spędzania urlopu.

Daje on ogromną wolność i często sporo oszczędności podczas podróżowania. Jednak jak w każdej dziedzinie motoryzacji, i tutaj możemy trafić na bardzo luksusowe produkty.

Tak z bliska wygląda kamper warty 9 000 000 zł. Zaparkujesz w nim swoje Porsche (wideo)

Jeden z nich został przedstawiony na załączonym nagraniu wideo. To Volkner Performance S, czyli coś w rodzaju autobusu przerobionego na komfortowego kampera.

Producent wygospodarował w nim nawet miejsce na garaż. Jak zostało to zaprezentowane na wideo, z łatwością zmieścisz w nim odpowiednio niski pojazd, taki jak chociażby Ferrari LaFerrari warte około 17 milionów złotych.

Nie jest to pierwszy tego typu „pokaz” producenta Volkner. Wcześniej prezentował on podobnego kampera, w którego „mobilnym garażu” przewożono Bugatti Chirona.

Ten kamper kosztuje 9 mln zł, ale bardzo szybko zwiększysz wartość nawet do 30 mln zł (wideo)

Nie należy on jednak do tanich pojazdów. Taki kamper, oczywiście wspólnie z Ferrari LaFerrari na wyposażeniu, to koszt 5,5 miliona euro, czyli około 26 milionów złotych. Ceny samego domu na kołach zaczynają się od 5,5 miliona złotych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez CarLifestyle (@carlifestyle)