Takiego “combo” niezdarnych kierowców jeszcze nie widziałeś. Popłaczesz się ze śmiechu (wideo)

Nieczęsto zdarza się nam być świadkiem kolizji czy wypadku. Dużo mniejsze jest oczywiście również prawdopodobieństwo, że na własne oczy zobaczymy kilka takich zdarzeń w krótkim odstępie czasu.

Są jednak miejsca na świecie, gdzie wszystko się może zdarzyć. Załączone nagranie wideo jest przykładem na to, że w Rosji nic już nie może nas zdziwić.

Brak koncentracji powodem kolizji. “Busiarz zajął się czymś ciekawszym niż prowadzenie” (wideo)

Autor nagrania zauważył podczas jazdy, że na jego pasie stoi ciężarówka. Nie wiemy czy przez awarię czy był jakiegokolwiek inny powód postoju.

Należało więc ją ominąć, na co zezwolił kierowca jadący z naprzeciwka, zatrzymując się w odpowiednim miejscu. Niestety, autor nagrania popełnił błąd i zbyt lekko skręcił kierownicą. Doszło do uderzenia w ciężarówkę.

Droga momentalnie została zablokowana całkowicie. Inni kierowcy zaczęli więc kombinować i szukać objazdu. Niestety, oni również nie zachowali odpowiedniej ostrożności.

Przez lenistwo stał się sprawcą groźnej kolizji. “Nagle zaatakowała mnie szalona pralka” (wideo)

W przeciągu kilku chwil doszło do kolejnych kolizji. Nawet najlepszy reżyser filmowy nie wpadłby na pomysł takiego rozwoju sytuacji. Gdyby nie to nagranie, nikt by w taką „akcję” nie uwierzył.

Watch till the end…. from IdiotsInCars