Tak według niego wygląda nowy Ford Mustang. “Na filmie prezentuje się jak prawdziwy” (wideo)

Premiera nowej generacji Forda Mustanga zbliża się wielkimi krokami. To ważne dla miłośników amerykańskiej motoryzacji wydarzenie odbędzie się już 14 września.

Tego dnia zobaczymy zupełnie odmienioną legendę, która z pewnością ponownie zadowoli rzeszę fanów marki. Już teraz jednak wiemy dość sporo na temat tego samochodu.

Nowy Ford Mustang (2023) pręży muskuły. Pod maską nie zabraknie 5.0 litrowego V8 (wideo)

Pod maskę z pewnością trafi 8-cylindrowa jednostka. Najprawdopodobniej będzie to odświeżony wariant 5.0 litrowego silnika, który znamy już z obecnie oferowanej generacji.

Nowością ma być możliwość zamówienia samochodu z napędem na cztery koła. Mówi się również o wprowadzeniu do oferty wariantu z napędem hybrydowym.

Autor załączonego nagrania wideo zadał sobie trudu i stworzył wirtualny model 3D nowego Forda Mustanga. Swoją wizję opierał o przecieki zdjęć oraz fotografie szpiegowskie.

My już wiemy jak wygląda nowy Ford Mustang S650 (2024). Pod maską nadal wolnossące V8

Dzięki technologii CGI możemy zobaczyć jak z bliska będzie się prezentował nowy amerykański muscle car. My już nie możemy się doczekać oficjalnej premiery i jesteśmy ciekawi jak bliski oryginału jest autor modelu 3D.