Swoim BMW trzykrotnie okrążył rondo bokiem. “Zaimponował kolegom, ale nie policji” (wideo)

Dla niektórych właścicieli aut z tylnym napędem, każde rondo jest świetną okazją do poćwiczenia jazdy w kontrolowanym poślizgu. Nie obawiają się oni, że zostaną zatrzymani przez policję.

Jedną z takich osób jest posiadacz czerwonego BMW Serii 1, które zobaczysz na załączonym nagraniu wideo. Nie wiemy jaka dokładnie jest to wersja napędowa, ale raczej nie należy do topowych wariantów.

Zrobił sobie z ronda tor do driftu. BMW M3 na polskich blachach szaleje między autami (wideo)

Mamy tam co prawda dwie końcówki układu wydechowego jak w 135i. Nie wydobywa się z nich jednak dźwięk przypominający 3.0 litrową, rzędową szóstkę o mocy 306 koni mechanicznych.

Kierowcy udało się pokonać trzy okrążenia ronda bokiem, ale wyglądało to bardzo ospale. Nie oznacza to jednak, że z racji niskiej prędkości zachowanie takie było dozwolone.

Przekonał się o tym w momencie zakończenia swojego popisu i próby opuszczenia skrzyżowania. Nagle, drogę zajechał mu policyjny Mercedes-Benz Klasy B.

27-latek bez uprawnień szaleje BMW na rondzie w Jaworze. “Driftuję, bo lubię to robić” (wideo)

Funkcjonariusze z pewnością nie zrobili tego, aby pogratulować kierowcy umiejętności. Spotkanie musiało zakończyć się dotkliwą karą dla driftera z BMW.

Suprise mf. from IdiotsInCars