Rozpędził się Golfem i wjechał prosto w TIR-a. Mały VW przewrócił ciężarówkę na bok (wideo)

Włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej musimy być pewni, że nie wymusimy nikomu pierwszeństwa. Ta informacja wydaje się być banalna, ale jak widać, nie wszyscy o niej wiedzą.

Kierowca Volkswagena Golfa Plus spowodował poważny wypadek, eliminując z ruchu drogowego wielkiego TIR-a. Sytuacja miała miejsce na drodze DK92 między Grońskiem a Lwówkiem.

Tak kończy się zapatrzenie na wypadek. “Potężny dzwon, bo jeden z nich to daltonista” (wideo)

Na nagraniu widzimy jadącą przed autorem filmu ciężarówkę. Kątem oka jesteśmy w stanie zauważyć zbliżającego się do głównej drogi Volkswagena Golfa Plus.

Kierowca niemieckiego hatchbacka ani na chwilę nie wcisnął hamulca. Uderzył prosto w ciężarówkę, najprawdopodobniej na wysokości tylnych kół ciągnika siodłowego.

W efekcie zderzenia TIR przewrócił się na bok a Volkswagen, po wykonaniu piruetów wylądował w rowie. Obaj kierowcy, z obrażeniami trafili do szpitala.

Gość aż się zakrztusił widząc TIR-a pędzącego pod prąd po Warszawie. “O ku**a!” (wideo)

W sieci nie brakuje głosów, że mogła to być próba samobójcza 63-latka z Golfa. Nie można tego wykluczyć, podobnie jak wielu innych powodów, jak na przykład zasłabnięcie kierowcy Volkswagena.