Po alkoholu i amfetaminie uciekał przed policją. “Nie sądzili, że Dacia jest taka szybka” (wideo)

Policjanci nie zawsze mogą liczyć na posłuszeństwo kierowców w momencie, w którym nakazują im zatrzymanie do kontroli. Niestety, czasami użytkownicy ruchu nie są chętni do współpracy.

Wtedy zazwyczaj rozpoczyna się niebezpieczny pościg, który tak czy siak nie ma sensu. Funkcjonariusze, prędzej czy później i tak dopadną takiego kierowcę i będzie on miał jeszcze bardziej przechlapane.

Handlarz narkotyków uciekał starym Audi przed policją. “Spękał dopiero przed pociągiem” (wideo)

Taką sytuację możesz zobaczyć na załączonym nagraniu wideo. Pochodzi ono z rejestratora zamontowanego na radiowozie policjantów z Kościerzyny.

Do kontroli nie zatrzymał się kierowca Dacii Duster, który postanowił podjąć próbę ucieczki. Początkowo szło mu całkiem nieźle, ale ostatecznie zniszczył oponę i musiał porzucić auto.

Piesza ucieczka skończyła się szybko i z pewnością w niezbyt przyjemny sposób. 27-letni mężczyzna trafił w ręce policjantów, którzy po chwili sprawdzili, z kim mają do czynienia.

Okazało się, że kierowca Dacii objęty jest dożywotnim zakazem prowadzenia pojazdów. Oprócz tego, przeprowadzone badania alkomatem i narkotestem wykazały pozytywny wynik.

Napadł na taksówkarza i ukradł mu auto. Pijany rozbił Skodę na parkingu podziemnym (wideo)

27-latek miał 1.5 promila alkoholu w organizmie i dodatkowo był pod wpływem amfetaminy. Teraz jego losem zajmie się sąd, ale na łagodny wymiar kary raczej nie ma co liczyć.