Pakiet twin turbo dla Aventadora SVJ od Gintani. “Właściciel zabronił ujawniać ile ma KM” (wideo)

Mając ochotę na naprawdę szybkie i efektownie wyglądające auto, jednym z możliwych wyborów jest oczywiście zakup samochodu marki Lamborghini. Aventador w wydaniu SVJ wydaje się być doskonałym wyborem.

Za napęd odpowiada tam wolnossąca jednostka V12 o pojemności 6.5 litra. Generuje ona 770 koni mechanicznych oraz 720 niutonometrów momentu obrotowego, co pozwala na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 2,8 sekundy.

McLarenem P1 stanął do wyścigu z Aventadorem SVJ. “Lamborghini wygrało dźwiękiem” (wideo)

Z biegiem czasu właścicielowi może się to jednak znudzić. Teraz na rynku tuningowym pojawiła się nowa opcja od firmy Gintani, która znana jest ze sprzedaży piekielnie głośnych układów wydechowych.

Tym razem zbudowali oni pełny zestaw, który dorzuca do V12 dwie turbosprężarki. Taka modyfikacja zawsze bardzo znacznie podnosi parametry, oraz oczywiście osiągi.

Jak bardzo? Niestety, tym razem nie możemy się tego dowiedzieć. Właściciel samochodu, na którym po raz pierwszy zamontowano ten zestaw, nie zgodził się na publikację wyniku z hamowni. Chciał, aby pozostało to tajemnicą.

Aventador SVJ z wydechem Gintani wyje w niebogłosy. “Trzeba jeździć w stoperach” (wideo)

Na szczęście w kolejce do firmy Gintani ustawia się już powoli kolejka następnych Aventadorów SVJ. Mamy nadzieję, że ich właściciele nie będą mieli takich próśb. Póki co, możemy posłuchać jak brzmi tak zmodyfikowane Lamborghini.