Ojciec urządził sobie “tetris” na drodze. “Dzieci są pewnie dumne, że tatuś ma Lamborghini” (wideo)

Doskonale wiemy, że niestety niektórzy kierowcy mają przepisy gdzieś i nie stosują się do ograniczeń prędkości. Wydaje im się chyba, że droga należy tylko do nich i że jeżdżą „szybko, ale bezpiecznie”.

Przerażający jest fakt, że niektórzy z nich jeżdżą w dyskusyjny sposób również z dziećmi na pokładzie. Właśnie takiego jegomościa możesz zobaczyć na załączonym nagraniu wideo.

Skasował Lamborghini Urusa z wypożyczalni. “Włoski SUV nadaje się już tylko na złom” (wideo)

Jak twierdzi jego autor, wewnątrz czerwonego Lamborghini Urusa, oprócz kierowcy była cała rodzina, czyli żona i kilkoro dzieci. Być może również lubią oni szybką jazdę, ale drogi publiczne nie są miejscem na takie popisy.

Pod maską włoskiego SUV-a pracuje podwójnie turbodoładowany silnik V8 o pojemności 4.0 litrów. Moc 650 koni mechanicznych oraz 850 niutonometrów momentu obrotowego pozwala na bardzo sprawne przemieszczanie się.

Szaleniec z Urusa nie potrafi nad sobą panować. “Wsiada do Lamborghini i mu odbija” (wideo)

Czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h wynosi tutaj 3,6 sekundy. Maksymalna prędkość do jakiej możesz się rozpędzić to natomiast 305 km/h. Ale z tego co widzimy, sytuacja nie miała miejsca na niemieckiej autostradzie bez ograniczenia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez SAIYANGODSRT (@durangossjhellcat)