Nudził się wracając nocą z klubu, więc urwał lusterko. “Lepiej się zgłoś, bo będzie źle” (wideo)

Wideorejestratory samochodowe przydają się nie tylko podczas jazdy. Niektóre modele posiadają też specjalny tryb parkingowy, który pozwala na monitorowanie otoczenia również na postoju.

Dzięki takiej funkcji jesteśmy w stanie zidentyfikować sprawców zdarzenia chociażby takiego jak na załączonym nagraniu wideo. Jego właściciel padł ofiarą wandalizmu.

Wszedł na dach Lamborghini, żeby strzelić fotkę. Dostaniesz 50 000 zł, jeśli go wskażesz (wideo)

Młodzież wracająca nocą z klubów nie zawsze bywa trzeźwa, a w ich głowach często pojawiają się głupie pomysły. Nie inaczej było tym razem.

Kilku młodych mężczyzn zrobiło sobie krótki postój na osiedlowym parkingu. Jeden z nich miał w sobie trochę za dużo energii i postanowił wyładować ją na stojących tam autach.

W samochodzie autora nagrania udało mu się urwać lusterko. Po chwili, gdy zobaczył że w aucie jest wideorejestrator, próbował naprawić połamane plastiki, ale oczywiście bezskutecznie.

Dla “przyjemności” porysował lakier i narobił strat na 20 000 zł. Tesla wszystko nagrała (wideo)

Właściciel uszkodzonego auta prosi wandala o kontakt, aby łagodnie załatwić sprawę. Jeśli sprawca się nie przyzna w najbliższym czasie, mają go czekać większe „kłopoty”. Prawdopodobnie chodzi o zgłoszenie tego na policje.