Misio z BMW M8 nie lubi korków. Omija innych, a później zostawia “zasłonę dymną” (wideo)

Niektórzy właściciele droższych i mocniejszych samochodów czasami uważają się za lepszych od innych. W związku z tym często mają gdzieś przepisy i zasady ruchu drogowego.

Bohater załączonego nagrania wideo jest jednym z takich właśnie przykładów. Na jednym ze zjazdów z autostrady utworzył się lekki korek. Głównie składający się z osób chcących skręcić w lewo.

Mercedes C63 AMG ma spore problemy z trakcją. Kierowca wyprzedzał autobus driftem (wideo)

Wszyscy zgodnie zjechali do lewej krawędzi jezdni, aby umożliwić innym kierowcom pojechanie w prawo. Właściciel BMW M8 Competition postanowił to wykorzystać.

Najpierw przejechał tuż obok wszystkich kierowców na sam koniec kolejki, a następnie po prostu wepchnął się przed osobę stojącą na samym początku zatoru drogowego.

Jakby tego było mało, zrobił to najbardziej efektownie jak potrafił. Mocno wcisnął pedał gazu, spalił gumę i pokonał zakręt kontrolowanym poślizgiem. Zostawiając za sobą kłęby białego dymu.

Kupił BMW M8 i tylko świruje na mieście. Nawet włączając się do ruchu “srogo pali laka” (wideo)

BMW M8 Competition napędzane jest 4.4 litrowym silnikiem V8. Generuje on 625 koni mechanicznych i 750 niutonometrów momentu obrotowego. Czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h zajmuje 3,2 sekundy, a prędkość maksymalna to 305 km/h.