Kamerkowicz zużył cały klakson na gościa z VW. “Udało Ci się, jesteś gwiazdą odcinka” (wideo)

Wyposażenie swojego samochodu w wideorejestrator jest bardzo dobrym pomysłem. Nagrywanie sytuacji dookoła auta pozwala często na uniknięcie problemów.

Niestety, jak wiemy nie od dzisiaj, niektórzy kierowcy zmieniają swój styl jazdy gdy tylko zamontują takie urządzenie. Wydaje się, jakby na siłę prowokowali pewne sytuacje.

Francuz w starym Audi robi bałagan na polskiej autostradzie. “Jest uczulony na klakson” (wideo)

Być może chcą zaistnieć w sieci, publikując swoje nagrania na popularnych kanałach na YouTube. Autor załączonego fragmentu chyba spełnił swoje marzenie. Według wielu komentujących stał się „gwiazdą odcinka”.

Widzimy jak gość dość szybko pędzi drogą, na której obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. Widząc, że inny kierowca włącza się do ruchu, postanowił włączyć klakson.

Było to kompletnie bezpodstawne, gdyż kierujący Passatem wykonał to w bezpiecznej odległości. Jakby tego było mało, autor nagrania zdecydował się wyprzedzić go poboczem.

“No już, otrąbiłeś. A teraz do psychiatry.” Polak z kamerką chciał zabłysnąć w Internetach (wideo)

Jakie myśli kręciły się w jego głowie podczas tej „akcji”? Tego niestety nie wie nikt, poza nim. Najwidoczniej uważa, że postąpił dobrze, gdyż sam pochwalił się swoim nagraniem w sieci.