Gratem chciał się wepchnąć w kolumnę weselną AMG. “Trzęsie się jak szalony Chihuahua” (wideo)

Każdy ślub nie może się odbyć bez efektownego przejazdu kolumny weselników. Na mieście trzeba narobić hałasu i pokazać wszystkim dookoła, że para młoda właśnie powiedziała sobie „tak”.

Sporo osób przykłada do tego wielką uwagę i chce, aby auto, którym podąża świeżo upieczony mąż i żona było jak najbardziej ciekawe. Zazwyczaj dokonuje się wynajmu takiego pojazdu od jednej z lokalnych firm.

Gość weselny nie mógł się doczekać “pierwszego kielona”. Wjechał w Rollsa pary młodej (wideo)

Nierzadko również goście lubią się pochwalić tym, co mają w garażu. Na załączonym nagraniu wideo możesz zobaczyć kolumnę utworzoną z czarnych Mercedesów AMG.

W kadrze widzimy między innymi modele S 63 oraz G 63, które obok siebie robią duże wrażenie. W pewnym momencie ktoś chciał je jednak trochę zepsuć.

Właściciel starej białej Łady miał zamiar „wbić” się w sam środek kolumny. Trzęsąc się jak szalony pies Chihuahua, próbował wymusić pierwszeństwo na Mercedesie-AMG G 63.

Typek chciał przyszpanować BMW M3 na weselu. “Poszedł driftem” wokół pary młodej (wideo)

Jedyne co udało mu się zrobić, to doprowadzić do drobnej kolizji. Mamy jednak wrażenie, że uszkodzenia nie były bardzo poważne. Gość z G-Klasy pewnie nawet tego nie odczuł w swoim „niemieckim czołgu”.