Golfem na niemieckich blachach szukał zaczepki. “Ewidentnie miał coś nie tak z głową” (wideo)

Zachowanie niektórych kierowców bywa dla innych uczestników ruchu kompletnie niezrozumiałe. Niestety, od czasu do czasu możemy trafić na delikwenta, któremu nie wiadomo o co chodzi.

Właśnie z takim gościem miał do czynienia autor załączonego nagrania wideo. Po tej akcji z pewnością wyposaży swoje auto w wideorejestrator. Tym razem musiał użyć telefonu.

Jego “Ford nic nie jest wort”, więc taryfiarz chciał wymusić odszkodowanie. Nie pykło (wideo)

Podróżując nocą po drogach Marek pod Warszawą, nagle zauważył kierowcę Volkswagena Golfa 5 generacji na niemieckich numerach rejestracyjnych. Zachowanie jego kierowcy było conajmniej dziwne.

Mężczyzna próbował wyhamować ostro przed innymi samochodami, a nawet w nie wjeżdżać. Najwidoczniej miał ochotę na spowodowanie kolizji. Oprócz pojazdu autora nagrania, upatrzył on sobie jeszcze taksówkarza i kilku innych kierowców.

Jak możemy przeczytać w opisie pod filmem, kierowca podejrzewa, że dziwnie zachowujący się mężczyzna był pod wpływem środków odurzających. Podobno „bełkotał” kiedy próbował się porozumieć.

Wymusiłeś mi pierwszeństwo? To ja wymuszę Ci odszkodowanie. Ospała reakcja kierowcy (wideo)

Tym razem na szczęście obyło się bez żadnego kontaktu. Sprawa została zgłoszona na policję, ale niestety nie mamy informacji na temat tego, jak się skończyła.