Głośno śpiewał jadąc po pijaku traktorem. “Nie był to pierwszy koncert tego artysty” (wideo)

Wszyscy dobrze wiemy jak na weselach, urodzinach czy innych podobnych uroczystościach działa na niektórych alkohol. Ciche i spokojne osoby nagle stają się pełną odwagi duszą towarzystwa.

Niestety, czasami ta „odwaga” kusi ich do nieodpowiednich czynów. Niektórzy bowiem w takim stanie decydują się wsiąść za kierownicę, co zazwyczaj kończy się źle.

Pijany i z zakazem sądowym wsiadł za kółko Audi. “Policjanci musieli wyciągać go siłą” (wideo)

Autor załączonego nagrania wideo zauważył na swojej drodze ciągnik, którego kierowca nie potrafił utrzymać go w prostej linii. W pewnym momencie o mały włos nie wjechał do rowu.

Oprócz tego, z daleka było słychać głośny śpiew prowadzącego traktorem. Najwidoczniej mężczyzna bardzo dobrze się bawił i miał świetny humor.

Postanowiono wezwać na miejsce policję. Funkcjonariusze zatrzymali 45-latka i zbadali go alkomatem. Wynik przeraził wszystkich, gdyż w wydychanym powietrzu były aż 3 promile alkoholu.

To nie pierwszy tego typu wyczyn tego kierowcy. Mężczyzna nie posiadał już uprawnień, gdyż zostały mu one zatrzymane przy podobnej okazji. W styczniu 2022 roku również został zatrzymany.

Pijany uciekał przed policjantem na motocyklu. “Pędził 225 km/h po wiejskich drogach” (wideo)

Wtedy poruszał się osobowym samochodem marki Audi, a badanie alkomatem wykazało 2,5 promila. Teraz odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz pomimo zakazu. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.